Bazénové lemy a dlažby

Bohatý výber bazénových dlažieb

Máme bohatú ponuku bazénových dlažieb z prírodných materiálov a vo viacerých farebných prevedeniach a tvaroch.

Lem bazéna je akoby rám na obraze - zvýrazňuje krásu bazéna. Bazénový lem by mal byť predovšetkým protišmykový a odolný voči mrazu. Lemovacia dlažba zabezpečuje opticky harmonický prechod medzi podlahou (terasou) okolo bazéna a vodnou plochou. Ideálne je, keď sa dá zladiť pochôdzna plocha okolo bazéna s lemom bazéna, či už materiálovo (a) alebo farebne. V našej ponuke nájdete aj lemy a dlažby, ktoré sú takto zladené.

Lemovacie dlažby

Lemy bazéna dotvárajú dizajn bazéna a chránia jeho okraj...

1. Lemovacie dlažby MYSTIK - PIESKOVEC

Lemy bazéna z umelého pieskovca. Dotvárajú dizajn bazéna a chránia jeho okraj. Vyrábajú sa z prírodných materiálov - z jemného kremičitého piesku. Bazénový lem je  príjemný na dotyk a zaručene protišmykový.

Sortiment týchto lemovacích dlažieb obsahuje najfrekventovanejšie oblúky (polomery), ktoré sa vyskytujú u bazénov, takže je možné vyskladať lem pre prakticky ľubovoľný tvar bazéna. Výborne odolávajú aj silným mrazom.

Dodávame ich v 2 farbách: bielej a žltej.

 

 

2. Lemovacie dlažby MYSTIK - BETÓNOVÉ

Betónové lemy a dlažby Mystik sú vyrábané v deviatich farebných prevedeniach. Materiál je prefarbený v celom priereze najkvalitnejšími farebnými pigmentami, čím je zaručená dlhodobá a nemenná farebná stálosť dlažby.

Dlažby sa dodávajú vo verzii tvarovaný povrch (všetky farby) a hladký povrch (dve farby) a v širokom sortimente polomerov.

Dlažby sa dajú ľahko a hladko rezať bez vyštiepenia. Vďaka použitej technológii výroby nie je potrebné ďalej dlažbu hydrofóbne ošetrovať.

Farebné verzie dlažieb: biela, cognac, pieskovec, caramel, hnedá, tehla, červená, modrá, čierna.

 

 

3. Lemovacie dlažby SRBA

Lemovacie a pochôdzne dlažby SRBA sú vyrábané z prírodných materiálov vo viacerých farebných prevedeniach. Najčastejšie žiadaná je farba pieskovcová.

Sortiment tvarov obsahuje často používané polomery na bazénoch a bazénových schodoch, takže je možné ľahko vyskladať vhodnú zostavu lemovacích kameňov.

Lemovacie dlažby ARDOISE majú povrch tvarovaný, lemovacie dlažby SAHARA majú povrch hladký.

 

 

KONTAKT

BAZÉNY APEX MK, s.r.o.
Bielocerkevská 19
040 22 Košice

Telefón: +421 948 912 287
e-mail: bazenyapex@bazenyapex.sk

 

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

BAZÉNY APEX MK, s.r.o.
Bielocerkevská 19
040 22 Košice

IČO: 46 937 382
DIČ: 2023649540
IČ DPH: SK2023649540

 

 

 

 

Prosím zadajte Vaše meno
Prosím zadajte Vaše telefónne číslo
Prosím zadajte Vašu emailovú adresu Emailová adresa nie je platná!
Prosím zadajte správu